Biblia dla Małżonków. Pamiątka Sakramentu Małżeństwa.

Piękne Pismo Święte oprawione w skórę, wydanie dedykowane jako Pamiątka zawarcia Sakramentu Małżeństwa, zdobione złoconymi literami i okuciami.

Grawer:

Istnieje możliwość wykonania dedykacji w postaci graweru na odwrocie Pisma Świętego.

Grawer realizowany jest techniką laserową dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysoką precyzję wykonywanych dedykacji i grafik.

Poniżej przykładowe wizualizacje życzeń jakie wykonujemy na tyle okładki Pisma Świętego

Biblia w przekładzie ks. Romaniuka, zawiera 121 wspaniałych całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX-wiecznych wydań.
Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Edycja limitowana z okazji kanonizacji św. Jana Pawła II. Zawiera nauczanie Papieża skierowane do polskich rodzin Troska o rodzinę wyrażana w dokumentach św. Jana Pawła II wiązała się przede wszystkim z uznaniem jej za początek i podstawę życia indywidualnego i społecznego każdego człowieka. Ojciec Święty wpisywał rodzinę w dobro wspólne ludzkości. Niezwykłe wydanie Biblii w którym św. Jan Paweł II – Papież rodziny kieruje słowa do polskich rodzin – zawiera List Gratissimam sane z okazji Roku Rodziny który z pewnością stanie się inspiracją dla wielu Czytelników.

Prezentowane wydanie z okazji kanonizacji Jana Pawła II zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat od czasów ks. Jakuba Wujka przekład Biblii na język polski dokonany przez jednego tłumacza.

Pismo dostępne również w naszym sklepie on-line z możliwością wysyłki.

Może Cię również zainteresować: