Trening Ducha i Ciała. Dominik Chmielewski

W naszej ofercie pojawiła się najnowsza książka ks. Dominika Chmielewskiego. Trening Ducha i Ciała.

Trening Ducha i Ciała. ks. D. Chmielewski

Czy można pogodzić uprawianie sportu z budowaniem relacji z Bogiem? Takiej, do jakiej zostaliśmy stworzeni i o jakiej On dla nas marzy? Oczywiście, że tak! Jak to zrobić?

Ksiądz Dominik Chmielewski i Aleksander Beta mają propozycję jak to zrobić:

Zebrane w tej książce ćwiczenia fizyczne i duchowe są przeznaczone dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Spróbuj sam i znajdź swoją drogę do Boga – przez sport.

W środku znajdziecie między innymi:

  • Trening mentalny w oparciu o duchowość chrześcijańską – opracował ks. Dominik Chmielewski
  • ZAPRAWĘ, czyli program treningowy dla początkujących (zdjęcia i opis 200 ćwiczeń!), który przygotował Aleksander Beta – wielokrotny mistrz Polski w judo
  • Budowanie mentalności zwycięstwa sportowca chrześcijanina – ks. Dominik Chmielewski
  • Chrześcijaństwo a sztuki walki – komentarz ks. Dominika Chmielewskiego SDB
  • 40 konkretnych wyzwań na każdy dzień
  • 40 komentarzy duchowych na każdy dzień

Chciałbym w tej książce, napisanej wspólnie z wielokrotnym medalistą judo Aleksandrem Betą, podzielić się z tobą tym, jak trenować sport na najwyższym poziomie – bazując na treningu mentalnym, przenikniętym ewangelicznym patrzeniem na życie sportowca.

Zbieram tu doświadczenia wielu lat mojego osobistego treningu oraz wspaniałych sportowców, których spotkałem w swoim życiu i z którymi dzieliłem się moją wizją uprawiania sportu. Jest to propozycja zarówno dla amatorów, jak i dla zawodników uprawiających sport wyczynowo.

Ks. Dominik Chmielewski SDB: kapłan katolicki, salezjanin. Zanim został księdzem, był mistrzem wschodnich sztuk walki i systemów walki Combat, posiada stopień mistrzowski 3 Dan w tych systemach. Założyciel i opiekun duchowy męskiego Ruchu Wojownicy Maryi.

Aleksander Beta: Szczęśliwy mąż i ojciec. Wielokrotny mistrz Polski i zwycięzca Pucharu Świata i Pucharu Europy w judo. Trener i wychowawca dzieci i młodzieży. Wojownik Maryi z Łodzi.

Takiej książki jeszcze nie było! Zapraszamy do lektury zarówno mężczyzn, jak i kobiety! W zdrowym ciele – zdrowy duch. 🙂

Książka dostępna również wysyłkowo w naszym sklepie on-line

Może Cię również zainteresować: