Biblia z Papugą. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z grawerem.

Biblia z Papugą

Niepowtarzalna edycja Biblii Tysiąclecia przygotowana specjalnie dla młodych czytelników z pamiątkową obwolutą z okazji Pierwszej Komunii Świętej. 
Po raz pierwszy w Polsce pełny tekst Pisma Świętego został połączony z najpopularniejszą na świecie edycją Biblii w kategorii dla dzieci i młodzieży, potocznie nazywaną „Biblią z papugą”.

Grafiki, komentarze, objaśnienia, ciekawostki, didaskalia, przygodowa stylizacja, kolorowe mapy i wiele innych elementów przygotowano po to, by młody czytelnik ze zrozumieniem i w pełni świadomie korzystał z dobrodziejstw Słowa Bożego.

Pismo Święte dla młodych ma szansę stać się tym wydaniem Biblii, po które nastolatki sięgać będą chętnie i samodzielnie.
Tę wyjątkową edycję Pisma Świętego polecamy jako najbardziej wartościowy dar dla młodzieży i dzieci.

Istnieje możliwość ozdobienia Pisma Świętego estetycznie wkomponowanym grawerem z dedykacją dzięki czemu Pismo będzie wspaniałą Pamiątką na lata przypominającą tak ważny moment jakim jest Pierwsza Komunia Święta.

Dedykacja w postaci graweru na pamiątkę sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w formatach widocznych poniżej.

Grawer Standard:

Personalizacja w wersji Standard może zawierać do około 65 znaków i musi zachować wzór podany w przykładzie.

Pamiątka

Pierwszej Komunii Świętej

Jasia

20.06.2021

Grawer Indywidualny:

Ta opcja umożliwia wpisanie większej ilości znaków lub życzeń w sposób odbiegający od opisanego w wersji Standard. Grawer indywidualny może mieć do 90 znaków. 

Na Pamiątkę

Pierwszej Komunii Świętej

Jasia Kowalskiego

rodzice Chrzestni

z Babcią Anią

 20.06.2021


Uwaga: Pismo jest dodatkowo ozdobione pamiątkową obwolutą komunijną. Grawer jest umieszczany na okładce, pod obwolutą.

Imprimatur

Pismo Święte dla Młodych  to tekst V wydania Biblii Tysiąclecia, posiada Imprimatur, zostało opracowane zgodnie z doktryną Kościoła oraz zatwierdzona do druku dzięki czemu mamy gwarancje, że do rąk naszych i naszych dzieci trafia wartościowa duchowo, współczesna ilustrowana biblia dla dzieci.

Grawer

Personalizację wykonujemy na precyzyjnym laserze grawerskim, na Biblii dla młodych jest ona wykonana w formie płytki w kolorze złotym z tekstem wygrawerowanym, w kolorze czarnym naklejonej na okładce Pisma Świętego.

Pismo dostępne jest w naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie wysyłkowym.

Może Cię również zainteresować: