Lampiony Roratnie LED. Przygotujmy się na Adwent.


W naszej ofercie są już dostępne wyjątkowe lampiony roratnie, które doskonale wpiszą się w tradycję tego szczególnego okresu Adwentu.

Roraty to specjalne nabożeństwa odprawiane przed świtem, a nasze lampiony zostały stworzone z myślą o uświetnieniu tego wyjątkowego czasu oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa.

Lampion Roratni z lampką LED. wzór 1

Lampion wykonany z najwyższej jakości sklejki brzozowej to idealny wybór na czas nabożeństw Roratnich. Wycięte wzory o tematyce świątecznej przykryte półprzeźroczystą blendą doskonale rozpraszają światło lampki LED, tworząc niepowtarzalny klimat. Lampion ten wyposażony jest w miękki sznurek dekoracyjny, umożliwiający trzymanie w ręce lub zawieszenie w dowolnym miejscu. Do lampionu dołączone są baterie, co sprawia, że jest gotowy do użytku podczas nabożeństw roratnich.

Produkt Polski

Wymiary: 13 cm x 9 cm x 9 cm

Lampion Roratni z lampką LED. wzór 2:

Produkt Polski

Wymiary: 12 cm x 8 cm x 8 cm

Ten przepiękny lampion adwentowy został zaprojektowany z myślą o nabożeństwach roratnich. Jego ścianki ozdobione są wyciętymi wzorami o tematyce świątecznej, które nabierają wyjątkowego blasku dzięki dołączonej lampce. Zastosowany LED imituje światło migającej świecy jednocześnie będąc bezpieczne dla młodych użytkowników. W komplecie znajduje się miękki sznurek dekoracyjny, umożliwiający wygodne trzymanie w ręce oraz powieszenie lampionu jako ozdoby świątecznej.

Zapraszamy do odkrywania piękna i symboliki naszych lampionów roratnich, które dodadzą wyjątkowego blasku podczas tego radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

Lampiony są dostępne w naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie wysyłkowym.

Może Cię również zainteresować: